Promenada Gwiazd 10, Międzyzdroje 72-500 +48 501-125-105 +48 91-32-80-505

              Świeżo odrestaurowany, bardzo komfortowy, zabytkowy ośrodek wczasowy, przyjmujący osoby w każdym wieku. Jako jeden z nielicznych w mieście, chętnie gości turystów wraz z ich czworonożnymi pupilami.

Obiekt usytuowany jest w samym sercu Międzyzdrojów, tuż przy „Placu Neptuna” tak bardzo lubianym przez turystów, na którym znajdują się liczne kawiarenki, restauracje i sklepy.

Lokalizacja Villi Amadea sprawia, że naszych gości dzieli nie tylko 600 metrów do dworca PKP i 200 metrów do przystanku autobusowego, ale przede wszystkim, zaledwie 500 metrów do szerokiej i piaszczystej plaży.

Pomimo tego ,że znajduje się w samym centrum miasta jego wyjątkowa lokalizacja zapewnia spokojny wypoczynek.

Ośrodek oferuje duże pokoje dwu-, trzy- i czteroosobowe z których każdy składa się z przestronnej łazienki z prysznicem, suszarki do włosów, płaskiego TV z dostępem do kanałów satelitarnych, lodówki, czajnika oraz ręczników. Ponadto, na terenie obiektu znajduje się przestronna i świeżo wyremontowana jadalnia mieszcząca 42 osoby, w której serwowane są śniadania w formie bufetu – dzięki czemu każdy znajdzie coś dla siebie, oraz obiadokolacje. Do użytku wczasowiczów dostępny jest także grill.

Dla osób, które wolą spędzać czas w sposób bardziej aktywny oferujemy możliwość wypożyczenia rowerów, desek sup, wykrywacza metali, skuterów wodnych oraz quada (do tych ostatnich mogą być wymagane uprawnienia) w atrakcyjnych cenach. Dodatkowo, będąc gośćmi Villi Amadea można skorzystać na preferencyjnych warunkach ze Spa Euforia oraz fitness klubu Iron Paradise (szczegółowe informacje pod nr telefonu… bądź w recepcji).

Na terenie obiektu znajduje się duży parking, który pomieści samochody wszystkich naszych gości.